İmaj Kurabiye Food Printer

Gıda Yazıcısı ile Kazancınızı Artırmaya Hemen Başlayın

İmaj Kurabiye Food Printer ile çikolata üzerine firma logoları, doğum günü, nişan-düğün temalı kişiye özel grafikler basabilirsiniz. Sizde pastanenizde, çikolata imalathanenizde çikolatalarınıza baskı yaparak kendinize yepyeni bir iş alanı yaratabilirsiniz. Çikolata lolipoplar üzerine portreler, hayvan resimleri, doğum günü temalı grafikler basabilir, çikolata lolipoplarını perakende veya bayileriniz üzerinden satabilirsiniz. Şimdi kazancınızı artırmaya hemen başlayabilirsiniz.

İmaj Kurabiye Food Printer ile kurabiye, marşmelov, lokum ve şeker hamuru üzerine doğrudan baskı yapabilirsiniz. Ürünlerinizi kurumsal ve bireysel müşterilerinize uygun tasarlayıp yeni bir alana adım atabilirsiniz. Firma tanıtım ve etkinlerinde logo baskılı kurabiye, lokum, marşmelov, bisküvi veya gofret hazırlayabilirsiniz. Firmalar logo baskılı gıda ürünlerini giderek daha fazla tercih ediyorlar, çünkü bu tür ürünler uygun fiyatlı ve akılda kalıcıdır. Şimdi kazancınızı artırmaya hemen başlayabilirsiniz.

  • Ürün Video 1
  • Ürün Video 2
  • Ürün Video 3
  • Ürün Açıklaması
  • Teknik Özellikler

İmaj Kurabiye Food Printer ile Çikolata, Kurabiye, Lokum, Marşmelov, Şeker Hamur, Bisküvi ve Gofret gibi gıdaların üzerine baskı yapabilirsiniz. %100 doğal gıda boyası ile yapılan baskılar ile %100 doğal ve sağlıklı ürünler elde edersiniz.

Baskı Boyutu: A4 - Baskı Tipi: Inkjet