Logo Baskılı Çikolatalar

Türkiyede bir ilki gerçekleştirdik

Türkiyede bir ilk. Logonuzu veya mesajınızı çikolata üzerine basıyoruz. %100 doğal gıda boyası ile yapılan yaratıcı bir ürün. Lezzeti yaratıcılıkla birleştirdik ortaya logolu çikolatalar çıktı. Çikolatayı herkes sever. Logolu çikolata ile müşterilerinizin yüzünde bir gülümseme yaratın ve hakkınızda konuşmaya başlasınlar.

 

Logolu çikolataları fuarlarda, etkinliklerinizde, kutlamalarınızda, kongre ve seminerlerinizde, kurslarınızda ve herhangi bir sebeple firmanız adına bir hediye vermeniz gerektiğinde kullanabilirsiniz.

  • Hazırlama
  • Paketleme
  • Sipariş

Çikolatalarımız 1. sınıf çikolatalardan üretilmektedir. Çikolatalarımızın üst kısmı fildişi çikolata alt kısmı isteğe göre sütlü yada bitter olarak üretilmektedir. Çikolatalarımızın üst kısmı fildişi çikolatadır çünkü tüm renkler ancak fildişi çikolata üzerinde görüenebilmektedir. Çikolatalarımız 10 gr ile 20 gr arasında üretilebilmektedir.

Çikolatalarımız çikolata kutuları, tekli kutu veya jealatin poşette paketlenebilir. İkramlık düşünülüyor ise tekli kutu veya jelatin poşet öneriyoruz. Hediyelik düşünülüyorsa çikolata kutularını öneriyoruz. Müşteri isteğine göre farklı paketleme biçimleri uygulayabiliyoruz.

Siparişinizin büyüklüğüne bağlı olarak 3 ila 7 gün öncesinden siparişinizi vermelisiniz. Eğer İstanbul dışına gidecek ise kargo süreside buna eklenmelidir. Siparişler ön ödemelidir çünkü siparişleriniz size özeldir ve iptal etmeniz durumunda başka şekilde kullanımı veya satışı mümkün değildir.