Logo Baskılı Kurabiyeler

Şeker hamuruna baskı

Kurabiyelerin üzerinde doğum günü, düğün pastaları veya butik kurabiyeler üzerinde bulunan şeker hamuru vardır. İnce beyaz şeker hamuru üzerine logo, resim veya mesaj gıda boyası ile basılır. Kurabiye üzerinde şeker kağıdı, gofret kağıdı gibi yenilebilir kağıtlar kullanılmaz. Kurabiyelerimizin tatlarıda görüntüleri kadar güzeldir.

Doğrudan kurabiye üzerine baskı

Kurabiye üzerinde şeker hamuru veya şeker kağıdı bulunmaz. Baskı doğrudan kurabiye üzerine yapılır. Logo, resim veya mesajınız kurabiye üzerine gıda boyası ile basılır. Kurabiyelerimiz müşterilerinizin, konuklarınızın ve ziyaretçilerinizin hayran kalacağı ikramlıklardır.

  • Hazırlama
  • Paketleme
  • Sipariş

Tüm kurabiyelerimiz tereyağı ile yapılır. Kullanılan malzemlerin tümü 1. kaitedir. Kurabiyeler isteğinize göre sade, kakaolu, tarçınlı ve zencefilli hazırlanır. Kurabiye kalıpları kare, diktörgen, yuvarlak veya kalp şeklinde olabilir. Müşteriye özel kurabiye kalıpları hazırlanabilmektedir. Logonuza veya kullanacağınız grafik veya resme uygun kalıp hazırlıyor ve kurabiye üretiyoruz.

Kurabiyeler tek tek jelatin poşetlere konup, kurdele ile bağlanır. Kurdele rengi logonuza veya resme uygun olarak seçilir. Kargoda zarar görmemesi için uygun şekilde paketlenir. Kurabiyelerimiz müşteri isteklerine göre çikolata kutularında, sepetlerde veya tekli kutularda paketlenebilmektedir. İsteğinize bağlı olarak kurabiyelerimizi lüks hediye kutuları ile paketleyerek hediyelik hale getiriyoruz. Kurabiyelerimizi hangi amaçla kullanacağınıza bağlı olarak size en uygun paketleme seçeneklerimizi sunuyoruz.

Siparişinizin büyüklüğüne bağlı olarak 3 ila 7 gün öncesinden siparişinizi vermelisiniz. Eğer İstanbul dışına gidecek ise kargo süreside buna eklenmelidir. Siparişler ön ödemelidir çünkü siparişleriniz size özeldir ve iptal etmeniz durumunda başka şekilde kullanımı veya satışı mümkün değildir.