Gıda Yazıcısı-Çikolata Üzerine Baskı

Placeholder
İmaj Kurabiye Food Printer ile çikolata üzerine firma logoları, doğum günü, nişan-düğün temalı kişiye özel grafikler basabilirsiniz. Sizde pastanenizde, çikolata imalathanenizde çikolatalarınıza baskı yaparak kendinize yepyeni bir iş alanı yaratabilirsiniz. Çikolata lolipoplar üzerine portreler, hayvan resimleri, doğum günü temalı grafikler basabilir, çikolata lolipoplarını perakende veya bayileriniz üzerinden satabilirsiniz. Şimdi kazancınızı artırmaya hemen başlayabilirsiniz.

Gıda Yazıcısı-Kurabiye Üzerine Baskı

Placeholder
İmaj Kurabiye Food Printer ile kurabiye, marşmelov, lokum ve şeker hamuru üzerine doğrudan baskı yapabilirsiniz. Ürünlerinizi kurumsal ve bireysel müşterilerinize uygun tasarlayıp yeni bir alana adım atabilirsiniz. Firma tanıtım ve etkinlerinde logo baskılı kurabiye, lokum, marşmelov, bisküvi veya gofret hazırlayabilirsiniz. Firmalar logo baskılı gıda ürünlerini giderek daha fazla tercih ediyorlar, çünkü bu tür ürünler uygun fiyatlı ve akılda kalıcıdır. Şimdi kazancınızı artırmaya hemen başlayabilirsiniz.

Logo Baskılı Kurabiyeler

Placeholder
Kurabiyelerimiz sade, kakaolu ve tarçınlı olarak size özel hazırlanır. Özel bir yazıcı ile %100 doğal gıda boyası ile doğrudan şeker hamuru üzerine veya doğrudan kurabiye üzerine baskı yapılır. Pirinç kağıdı veya gofret kağıdı gibi yenilebilir kağıtlar kullanılmaz.  Tadlarıda görüntüleri kadar harikadır. 

Logo Baskılı Lokumlar

Placeholder
Müşterilerinize Türklere özgü lezzeti farklı bir şekilde sunmanızı sağlıyoruz. %100 doğal gıda boyası ile lokum üzerine logonuzu veya mesajınızı basıyoruz. Müşterileriniz logonuzu çok farklı bir yerde görecek: lokumların üzerinde. Etkileyici ve akılda kalıcı bu ikram sayesinde hakkınızda konuşulacak.

Logo Baskılı Çikolatalar

Placeholder
Türkiyede bir ilk. Logonuzu veya mesajınızı çikolata üzerine basıyoruz. %100 doğal gıda boyası ile yapılan yaratıcı bir ürün. Lezzeti yaratıcılıkla birleştirdik ortaya logolu çikolatalar çıktı. Çikolatayı herkes sever. Logolu çikolata ile müşterilerinizin yüzünde bir gülümseme yaratın ve hakkınızda konuşmaya başlasınlar.

Logo Baskılı Marşmelovlar

Placeholder
Şirket etkinliklerinde, fuarlarda ve toplantılarda orjinal bir  şeyler arıyorsanız doğru bir seçim olacaktur. Marşmelovların üzerinde firma logonuz, mesajınız veya grafik bulunabilir. Marşmelov olarak haribo marka marşmelovları kullanıyoruz. Beyaz ve pembe marşmelovların üzerinde logonuz harika görünecektir.

Logo Baskılı Cupcake ve Lokmalık Kekler

Placeholder
Cupcake ve lokmalık kekler üzerlerinde sadece baskılı şeker hamuru ile hazırlanır. Şeker kağıdı veya pirinç kağıdı gibi kağıtlar kullanılmaz. Baskı yapmak için kullanılan şeker hamuru, doğum günü pastalarında kullanılan şeker hamurudur. Keklerimizin lezzetleride görüntüleri kadar harikadır.

Kişiye Özel Ürünler

Placeholder
Nişan, düğün, kına, doğum, dogüm günü, anneler günü, babalar günü için çok özel kurabiyeler, çikolatalar ve marşmelovlar yapıyoruz. Kişiye özel ürünlerin üzerinde resim, grafik veya mesajınız yer alır. Kişiye özel ürünlerimizle sevdiklerinize veya davetlilerinize unutamayacakları bir sürpriz yapabilirsiniz.

.

.

Neden Kurabiyelerimizi Seçmelisiniz?

Kurabiyeleri herkes sever. Biz kurabiyeleri size özel resim veya grafik baskı ile unutulmayacak bir sürprize dönüştürüyoruz. Müşterileriniz için yenilikçi bir hediye mi düşünüyorsunuz? Doğum gününüzde çocuğunuza veya arkadaşınıza bir sürpriz mi yapmayı düşünüyorsunuz? Kurabiyelerimiz hediye ve ikram olarak eşşizdir. Çünkü sadece size özeldir. Kurabiyelerimiz sade, kakaolu ve tarçınlı olarak size özel hazırlanır. Gıda boyası ile doğrudan şeker hamuru üzerine baskı yapılır. Pirinç kağıdı kullanılmaz, bu nedenle kurabiyenin üzerine kağıt yapıştırılmış gibi olmaz. Şeker hamuru ile süslenmiş bir kurabiyeden tek farkı şeker hamurunun üzerinde yüksek çözünürlükle basılmış resim veya grafik bulunmasıdır. İsteğinize göre paketlenir, dilerseniz kurdele ile bağlanmış poşetlere konur. Eşsiz bir lezzet ve görünümle size ulaştırılır.