Logo Baskılı Marşmelovlar

Farklı birşeyler isteyenler için logolu marşmelovlar

Şirket etkinliklerinde, fuarlarda ve toplantılarda tatlı bir etki bırakmak istiyorsanız marşmelovlarımız sizin için idealdir ve sizi diğer şirketlerden ayıracaktır. Orjinal bir şeyler arıyorsanız doğru yerdesiniz. Marşmelovların üzerinde firma logonuz, mesajınız veya grafik bulunabilir. Marşmelovlar hatırlanmak için en eğlenceli ve heyecan verici yollardan biridir.

 

Özellikle yabancı misafir ve müşterilerinizin çok hoşuna gideceğinden emin olabilirsiniz.

Tüm çocuklar ve ruhu genç olanlar marşmelovları çok eğlenceli buluyorlar.

  • Hazırlama
  • Paketleme
  • Sipariş

Marşmelovlarımızda Haribo marşmelovlar kullanmaktayız. Marşmelovlar beyaz ve açık pembe renktedir. Renkler beyaz ve pembe marşmelovlar üzerinde tam olarak görünmektedir. Hazırlanan marşmelovlar pembe ve beyaz karışık olarak gönderilmektedir.

Marşmelovlar jealatin poşetlerle paketlenebilir. Kurdele ile bağlanır. Peketler tekli, ikili veya üçlü olarak hazırlanmaktadır. Hediyelik olarak çikolata kutuları ile paketlenmektedir.

Siparişinizin büyüklüğüne bağlı olarak 3 ila 7 gün öncesinden siparişinizi vermelisiniz. Eğer İstanbul dışına gidecek ise kargo süreside buna eklenmelidir. Siparişler ön ödemelidir çünkü siparişleriniz size özeldir ve iptal etmeniz durumunda başka şekilde kullanımı veya satışı mümkün değildir.