Kişiye Özel Ürünler

Kişiye özel ürünlerimizle sevdiklerinizi ve davetlilerinizi şaşırtın ve mutlu edin.

Nişan, düğün, kına, doğum, dogüm günü, anneler günü, babalar günü için çok özel kurabiyeler, çikolatalar ve marşmelovlar yapıyoruz. Kişiye özel ürünlerin üzerinde resim, grafik veya mesajınız yer alır. Kişiye özel ürünlerimizle sevdiklerinize veya davetlilerinize unutamayacakları bir sürpriz yapabilirsiniz.

Baskılı kurabiye, baskılı çikolata, baskılı marşmelov ve baskılı lokum ile yapılabilecekler neredeyse sınırszdır. Hazırladığımız tüm siparişler her zaman çok beğenildi. Sizde kişiye özel hazırladığımız ürünlerle sevdiklerinizi ve davetlilerinizi hem şaşırtın hem de mutlu edin.

  • Hazırlama
  • Paketleme
  • Sipariş

Tüm ürünlerimizde A kalite hammaddeler kullanılır. %100 doğal gıda boyası ile üzerlerine seçtiğiniz resim, grafik ve mesajlar basılır.

 Müşteri isteğine göre farklı paketleme biçimleri uygulayabiliyoruz.

Siparişinizin büyüklüğüne bağlı olarak 3 ila 7 gün öncesinden siparişinizi vermelisiniz. Eğer İstanbul dışına gidecek ise kargo süreside buna eklenmelidir. Siparişler ön ödemelidir çünkü siparişleriniz size özeldir ve iptal etmeniz durumunda başka şekilde kullanımı veya satışı mümkün değildir.