Galeri

Bu sayfada müşterierimize yaptığımız işler ve hazırladığımız örnekleri sunuyoruz. Bu sayfa hazırladığımız ürünler içinde sadece bir demettir. En güncel örneklerimizi görmek için lütfen facebook linkine tıklayıp sayfamızı ziyaret ediniz. Sizde logonuzu kurabiye, lokum , çikolata veya marşmelov üzerinde görmek istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçiniz..
Kurabiye kalıbı dilediğiniz şekilde olabilir. Müşteriye özel kurabiye kalıpları hazırlamaktayız. 
Logolu kurabiye, lokum, çikolata ve marşmelov ile firmalara özel ikram, hediye ve promosyon'da yepyeni bir alan açtık. Firmanızın ve logonuzun akılda kalıcılığına katkıda bulunacak logolu kurabiye, lokum, çikolata ve marşmelov ile hemen tanışın müşterilerinizin ve konuklarınızın tepkilerini gözlerinizle görün.
Logolu kurabiye, logolu çikolata ve logolu marşmelov dünyada giderek daha popüler hale geliyor. İkramlıkların pazarlama ve markalaşma aracı olarak giderek daha yaygın hale geliyor olmasının nedeni kurabiye, lokum, çikolata ve marşmelov gibi tatlıların insanlara mutluluk vermesidir. Çünkü insanlar mutlu oldukları anları hatırlar. Sizde firmanızın daha hatırlanır olması için logolu ikramlıklar kullanmaya hemen başlayın.

 

Placeholder Firmalar İçin