Logo Baskılı Lokumlar

Türkiyeye özgü lezzetle logonuzu birleştiriyoruz

Müşterilerinize Türklere özgü lezzeti farklı bir şekilde sunmanızı sağlıyoruz. %100 doğal gıda boyası ile lokum üzerine logonuzu veya mesajınızı basıyoruz. Müşterileriniz logonuzu çok farklı bir yerde görecek: lokumların üzerinde. Etkileyici ve akılda kalıcı bu ikram sayesinde hakkınızda konuşulacak.

Lokum hiçkimsenin hayır diyemeyeceği bir Türk lezzetidir. İkram ve hediye olarak her zaman kullanılabilir. Logolu lokumlar ile logonuz unutulmaz hale gelecektir.

  • Hazırlama
  • Paketleme
  • Sipariş

Lokumlarımız A kalite lokumlardır. Lokumlarımızda şeker pancarı şekeri kullanılır. Boğazda yanma yapmaz. Lokumlarımız 2,5 cm X 2,5 cm X 2 cm ölçülerindedir. Lokumlarmızın sade, güllü, naneli veya sakızlı çeşitleri vardır. Tüm lokum çeşitleri üzerine baskı yapılabilmektedir.

Lokumlarımız çikolata kutuları, tekli kutu veya jealatin poşette paketlenebilir. İkramlık düşünülüyor ise tekli kutu veya jelatin poşet öneriyoruz. Hediyelik düşünülüyorsa çikolata kutularını öneriyoruz. Müşteri isteğine göre farklı paketleme biçimleri uygulayabiliyoruz.

Siparişinizin büyüklüğüne bağlı olarak 3 ila 7 gün öncesinden siparişinizi vermelisiniz. Eğer İstanbul dışına gidecek ise kargo süreside buna eklenmelidir. Siparişler ön ödemelidir çünkü siparişleriniz size özeldir ve iptal etmeniz durumunda başka şekilde kullanımı veya satışı mümkün değildir.