Logo Baskılı Cupcake ve Lokmalık Kekler

Firma etkinliklerinizi logo baskılı cupcake ve lokmalık keklerle renklendirin

Cupcake ve lokmalık kekler üzerlerinde sadece baskılı şeker hamuru ile hazırlanır. Şeker kağıdı veya pirinç kağıdı gibi kağıtlar kullanılmaz. Baskı yapmak için kullanılan şeker hamuru, doğum günü pastalarında kullanılan şeker hamurudur. Keklerimizin lezzetleride görüntüleri kadar harikadır.

Cupcake ve lokmalık kekler isteğine uygun büyüklükte ve çeşitte üretiyoruz. Cupcake ve lokmalık kekleri üzümlü, sade, kakaolu olarak 4 cm çaptam 8 cm çapa kadar üretmekteyiz.

  • Hazırlama
  • Paketleme
  • Sipariş

Cupcake ve lokmalık keklerimiz A kalite malzemelerden üretilir. Keklerimizi üzümlü, sade ve kakaoulu olarak üretmekteyiz, müşterilerimin isteklerine göre tariflerde değişiklikler yapabiliyoruz. Cupcake ve lokmalık kekler 4 cm çaptan 8 cm çapa kadar üretilebilmektedir.

Cupcake ve lokmalık kekler tekli olarak veya kutuda paketlenebilmektedir. Müşteri isteğine göre farklı paketleme biçimleri uygulayabiliyoruz.

Siparişinizin büyüklüğüne bağlı olarak 3 ila 7 gün öncesinden siparişinizi vermelisiniz. Eğer İstanbul dışına gidecek ise kargo süreside bu süreye eklenmelidir. Siparişler ön ödemelidir çünkü siparişleriniz size özeldir ve iptal etmeniz durumunda başka şekilde kullanımı veya satışı mümkün değildir.