Logo Baskılı Cupcake ve Lokmalık Kekler

Baskılı Cupcake, Logolu Cupcake, Baskılı kapkek, Logolu kapkek

Firma etkinliklerinizi logo baskılı cupcake ve lokmalık keklerle renklendirin
Cupcake ve lokmalık kekler üzerlerinde sadece baskılı şeker hamuru ile hazırlanır. Şeker kağıdı veya pirinç kağıdı gibi kağıtlar kullanılmaz. Baskı yapmak için kullanılan şeker hamuru, doğum günü pastalarında kullanılan şeker hamurudur. Keklerimizin lezzetleride görüntüleri kadar harikadır.
Cupcake ve lokmalık kekler isteğine uygun büyüklükte ve çeşitte üretiyoruz. Cupcake ve lokmalık kekleri üzümlü, sade, kakaolu olarak 4 cm çaptam 8 cm çapa kadar üretmekteyiz.

  1. Sipariş - Siparişinizin büyüklüğüne bağlı olarak 3 ila 7 gün öncesinden siparişinizi vermelisiniz. Eğer İstanbul dışına gidecek ise kargo süreside bu süreye eklenmelidir. Siparişler ön ödemelidir çünkü siparişleriniz size özeldir ve iptal etmeniz durumunda başka şekilde kullanımı veya satışı mümkün değildir. 
  2. Hazırlama - Cupcake ve lokmalık keklerimiz A kalite malzemelerden üretilir. Keklerimizi üzümlü, sade ve kakaoulu olarak üretmekteyiz, müşterilerimin isteklerine göre tariflerde değişiklikler yapabiliyoruz. Cupcake ve lokmalık kekler 4 cm çaptan 8 cm çapa kadar üretilebilmektedir.
  3. Paketleme - Cupcake ve lokmalık kekler tekli olarak veya kutuda paketlenebilmektedir. Müşteri isteğine göre farklı paketleme biçimleri uygulayabiliyoruz.

Tüm Türkiye'ye Kargo ile Gönderilir

Kargolarınız, kurabiyelerinizin tazeliğini koruyacak ve kırılmalarını önleyecek şekilde paketlenir. Kurabiyelerinizi elinizde olmasını istediğiniz tarihten en az 3 gün önce sipariş etmelisiniz. 

Hediye Paketi

İsteğinize bağlı olarak siparişleriniz ücretsiz hediye paketi yapılır. Hediye paketiniz için istemiş olduğunuz mesajı sipariş aşamasında lütfen belirtiniz. 

Çalışma Saatlerimiz:

Pazartesi - Cuma 09:30 - 19:00
Cumartesi: 09:30 - 13:30
Pazar: kapalı

Bağlantı Bilgileri

bilgi@imajkurabiye.com

Telefonlarımız

Tel: 0216 706 02 25

HTML Code Generator