Kişiye Özel Ürünler

Kişiye Özel Baskılı Kurabiye

Kişiye özel ürünlerimizle sevdiklerinizi ve davetlilerinizi şaşırtın ve mutlu edin.
Nişan, düğün, kına, doğum, dogüm günü, anneler günü, babalar günü için çok özel kurabiyeler, çikolatalar ve marşmelovlar yapıyoruz. Kişiye özel ürünlerin üzerinde resim, grafik veya mesajınız yer alır. Kişiye özel ürünlerimizle sevdiklerinize veya davetlilerinize unutamayacakları bir sürpriz yapabilirsiniz.

Baskılı kurabiye, baskılı çikolata, baskılı marşmelov ve baskılı lokum ile yapılabilecekler neredeyse sınırszdır. Hazırladığımız tüm siparişler her zaman çok beğenildi. Sizde kişiye özel hazırladığımız ürünlerle sevdiklerinizi ve davetlilerinizi hem şaşırtın hem de mutlu edin.

Kişiye Özel Baskılı Çikolata
  1. Sipariş - Siparişinizin büyüklüğüne bağlı olarak 3 ila 7 gün öncesinden siparişinizi vermelisiniz. Eğer İstanbul dışına gidecek ise kargo süreside buna eklenmelidir. Siparişler ön ödemelidir çünkü siparişleriniz size özeldir ve iptal etmeniz durumunda başka şekilde kullanımı veya satışı mümkün değildir.   
  2. Hazırlama - Tüm ürünlerimizde A kalite hammaddeler kullanılır. %100 doğal gıda boyası ile üzerlerine seçtiğiniz resim, grafik ve mesajlar basılır.
  3. Paketleme -  Müşteri isteğine göre farklı paketleme biçimleri uygulayabiliyoruz.

Tüm Türkiye'ye Kargo ile Gönderilir

Kargolarınız, kurabiyelerinizin tazeliğini koruyacak ve kırılmalarını önleyecek şekilde paketlenir. Kurabiyelerinizi elinizde olmasını istediğiniz tarihten en az 3 gün önce sipariş etmelisiniz. 

Hediye Paketi

İsteğinize bağlı olarak siparişleriniz ücretsiz hediye paketi yapılır. Hediye paketiniz için istemiş olduğunuz mesajı sipariş aşamasında lütfen belirtiniz. 

Çalışma Saatlerimiz:

Pazartesi - Cuma 09:30 - 19:00
Cumartesi: 09:30 - 13:30
Pazar: kapalı

Bağlantı Bilgileri

bilgi@imajkurabiye.com

Telefonlarımız

Tel: 0216 706 02 25

AI Website Builder