Logo Baskılı Çikolatalar

Baskılı Çikolata, Logolu Çikolata

Türkiyede bir ilki gerçekleştirdik
Türkiyede bir ilki gerçekleştirdik
Türkiyede bir ilk. Logonuzu veya mesajınızı çikolata üzerine basıyoruz. %100 doğal gıda boyası ile yapılan yaratıcı bir ürün. Lezzeti yaratıcılıkla birleştirdik ortaya logolu çikolatalar çıktı. Çikolatayı herkes sever. Logolu çikolata ile müşterilerinizin yüzünde bir gülümseme yaratın ve hakkınızda konuşmaya başlasınlar.

Logolu çikolataları fuarlarda, etkinliklerinizde, kutlamalarınızda, kongre ve seminerlerinizde, kurslarınızda ve herhangi bir sebeple firmanız adına bir hediye vermeniz gerektiğinde kullanabilirsiniz.

  1. Sipariş - Siparişinizin büyüklüğüne bağlı olarak 3 ila 7 gün öncesinden siparişinizi vermelisiniz. Eğer İstanbul dışına gidecek ise kargo süreside buna eklenmelidir. Siparişler ön ödemelidir çünkü siparişleriniz size özeldir ve iptal etmeniz durumunda başka şekilde kullanımı veya satışı mümkün değildir. 
  2. Hazırlama - Çikolatalarımız 1. sınıf çikolatalardan üretilmektedir. Çikolatalarımızın üst kısmı fildişi çikolata alt kısmı isteğe göre sütlü yada bitter olarak üretilmektedir. Çikolatalarımızın üst kısmı fildişi çikolatadır çünkü tüm renkler ancak fildişi çikolata üzerinde görüenebilmektedir. Çikolatalarımız 10 gr ile 20 gr arasında üretilebilmektedir.
  3. Paketleme - Çikolatalarımız çikolata kutuları, tekli kutu veya jealatin poşette paketlenebilir. İkramlık düşünülüyor ise tekli kutu veya jelatin poşet öneriyoruz. Hediyelik düşünülüyorsa çikolata kutularını öneriyoruz. Müşteri isteğine göre farklı paketleme biçimleri uygulayabiliyoruz.

Tüm Türkiye'ye Kargo ile Gönderilir

Kargolarınız, kurabiyelerinizin tazeliğini koruyacak ve kırılmalarını önleyecek şekilde paketlenir. Kurabiyelerinizi elinizde olmasını istediğiniz tarihten en az 3 gün önce sipariş etmelisiniz. 

Hediye Paketi

İsteğinize bağlı olarak siparişleriniz ücretsiz hediye paketi yapılır. Hediye paketiniz için istemiş olduğunuz mesajı sipariş aşamasında lütfen belirtiniz. 

Çalışma Saatlerimiz:

Pazartesi - Cuma 09:30 - 19:00
Cumartesi: 09:30 - 13:30
Pazar: kapalı

Bağlantı Bilgileri

bilgi@imajkurabiye.com

Telefonlarımız

Tel: 0216 706 02 25

Offline Website Creator