FOOD PRINTER = KAZANÇ

Kurabiye, Çikolata, Lokum ve Diğerleri

Baskılı ürünler doğumlarda, doğum günlerinde, nişan ve düğünlerde, firmaların tanıtım ve etkinliklerinde kullanılmaktadır.

Evde Ek Kazanç için Gıda Yazıcısı

Ev Hanımları, Gençler Bu İş Tam Size Göre!

Gıda Yazıcısı

Gıda Yazıcısı Çalışsın Siz Kazanın
Butik kurabiye, butik pasta yapanları görmüş yada duymuşsunuzdur. Butik kurabiye ve butik pasta yapmak hem zahmetli hem de hüner isteyen bir iştir, usta haline gelmek için kurslar almanız gerekebilir. Oysa gıda yazıcısı ile lokum, draje, çikolata, şeker hamuru, kurabiye gibi ürünlerin üzerine baskı yapmak ustalık gerektirmez. Ama ortaya çıkan ürünler harikadır. Hiç mutfağa girmeden, fırın çalıştırmadan onlarca farklı ürün hazırlayabilirsiniz. Basit tariflerle hazırlayacağınız kurabiye ve cupkekleri de üzerine yaptığınız baskılarla harika ürünlere dönüştürebilirsiniz. Ürün hazırlama konusunda firmamız size her türlü desteği verecektir. 

Müşterisi Hazır Ürünler
İmaj Kurabiye Food Printer ile kurabiye, marşmelov, lokum, çikolata, draje ve şeker hamuru üzerine doğrudan baskı yapabilirsiniz. Neler yapılabildiğini görmek için internet sitemizdeki örnekleri inceleyebilirsiniz. İnternet sitemizdeki ürünlerin büyük çoğunluğu firmalar için hazırlanmış ürünlerdir. Çoğunluğu 500 - 40.000 adet üretilmiş ürünlerdir.  Kişiye özel ürünler ise 50 - 250 adet olacaktır. Ancak hem bireysel müşteri sayısı fazladır, hemde düşük adetli yapılan ürünlerin fiyatı daha yüksek olacaktır. Satış ve pazarlama konusunda firmamız size her türlü desteği verecektir. 

Gıda Yazıcısı
Mobirise

Kolayca Sahip Olun 
İmaj Kurabiye Food Printer ile bir cihaza sahip olmayacaksınız, bir iş sahibi olacaksınız. Tüketici kredisi ile 170 TL taksitle sahip olabilirsiniz. Bir ev hanımı veya genç olarak evinizde (home office) kuracağınız şirkete (şahıs şirketi) KOSGEB'ten hibe alabilirsiniz. Bunların dışında kredi kartına taksitle'de sahip olabilirsiniz.

İmaj Kurabiye Food Printer İle Kurabiye Üzerine Baskı Alınıyor

İmaj Kurabiye Food Printer İle Çikolata Üzerine Baskı Alınıyor

İmaj Kurabiye Food Printer İle Lolipop Üzerine Baskı Alınıyor

Çalışma Saatlerimiz:

Pazartesi - Cuma 09:30 - 19:00
Cumartesi: 09:30 - 13:30
Pazar: kapalı

Bağlantı Bilgileri

bilgi@imajkurabiye.com

Telefonlarımız

Tel: 0216 706 02 25

HTML Editor