Logo Baskılı Lokumlar

baskılı lokum, logolu lokum

Türkiyeye özgü lezzetle logonuzu birleştiriyoruz
Müşterilerinize Türklere özgü lezzeti farklı bir şekilde sunmanızı sağlıyoruz. %100 doğal gıda boyası ile lokum üzerine logonuzu veya mesajınızı basıyoruz. Müşterileriniz logonuzu çok farklı bir yerde görecek: lokumların üzerinde. Etkileyici ve akılda kalıcı bu ikram sayesinde hakkınızda konuşulacak.

Lokum hiçkimsenin hayır diyemeyeceği bir Türk lezzetidir. İkram ve hediye olarak her zaman kullanılabilir. Logolu lokumlar ile logonuz unutulmaz hale gelecektir.

  1. Sipariş - Siparişinizin büyüklüğüne bağlı olarak 3 ila 7 gün öncesinden siparişinizi vermelisiniz. Eğer İstanbul dışına gidecek ise kargo süreside buna eklenmelidir. Siparişler ön ödemelidir çünkü siparişleriniz size özeldir ve iptal etmeniz durumunda başka şekilde kullanımı veya satışı mümkün değildir. 
  2. Hazırlama - Lokumlarımız A kalite lokumlardır. Lokumlarımızda şeker pancarı şekeri kullanılır. Boğazda yanma yapmaz. Lokumlarımız 2,5 cm X 2,5 cm X 2 cm ölçülerindedir. Lokumlarmızın sade, güllü, naneli veya sakızlı çeşitleri vardır. Tüm lokum çeşitleri üzerine baskı yapılabilmektedir.
  3. Paketleme - Lokumlarımız çikolata kutuları, tekli kutu veya jealatin poşette paketlenebilir. İkramlık düşünülüyor ise tekli kutu veya jelatin poşet öneriyoruz. Hediyelik düşünülüyorsa çikolata kutularını öneriyoruz. Müşteri isteğine göre farklı paketleme biçimleri uygulayabiliyoruz.

Tüm Türkiye'ye Kargo ile Gönderilir

Kargolarınız, kurabiyelerinizin tazeliğini koruyacak ve kırılmalarını önleyecek şekilde paketlenir. Kurabiyelerinizi elinizde olmasını istediğiniz tarihten en az 3 gün önce sipariş etmelisiniz. 

Hediye Paketi

İsteğinize bağlı olarak siparişleriniz ücretsiz hediye paketi yapılır. Hediye paketiniz için istemiş olduğunuz mesajı sipariş aşamasında lütfen belirtiniz. 

Çalışma Saatlerimiz:

Pazartesi - Cuma 09:30 - 19:00
Cumartesi: 09:30 - 13:30
Pazar: kapalı

Bağlantı Bilgileri

bilgi@imajkurabiye.com

Telefonlarımız

Tel: 0216 706 02 25

WYSIWYG HTML Editor