FOOD PRINTER = KAZANÇ

Kurabiye, Çikolata, Lokum ve Diğerleri

İşletmenizin ürün portföyüne eklediğiniz yeni ürünlerle satışlarınız ve kazancınız artacak, yeni bir pazara gireceksiniz.

İşletmeniz için Yeni Ürünler, Yeni Pazarlar

Yenilik Yapın, Yeni Müşteriler Kazanın, Satışlarınız Artsın

Gıda Yazıcısı

Pastaneler ve Cafe'ler için Gıda Yazıcısı
İmaj Kurabiye Food Printer ile insanların sadece sizde bulacakları ürünler hazırlarsınız. Logo baskılı ürünler firmaların tanıtım, etkinlik ve organizasyonlarında kullanılır. Logo baskılı çikolata, logo baskılı lokum, logo baskılı draje, logo baskılı kurabiyeleri firmalara pazarlayabilirsiniz. Sitemizde onlarca firma için yaptığımız siparişleri inceleyebilirsiniz. Firma siparişleri genellikle yüksek adetlidir, bu nedenle kazancıda yüksektir. Bireylere yönelik olarak kişiye özel hediye paketleri, doğum, doğum günü ikramlıkları, nişan-düğün ikramlıkları hazırlayabilirsiniz. Bireylere yaptığınız satışlar tek tek turarı az olsada sürekli olarak yeni siparişler alacağınız için firmalara yaptığınız satışlar kadar kazandıracaktır. 

Çikolata, Lokum ve Şekerleme Üreticileri İçin
İmaj Kurabiye Food Printer ile ürünlerinizin üzerine doğal gıda boyası dilediğiniz baskıyı yapabilirsiniz. Lisanlı veya lisans gerektirmeyen karakterler, emojiler, sevimli hayvan çizimleri, Türkiye'ye veya bölgenize özgü grafik tasarımlar basabilirsiniz. Çocuklar, gençler ve turistler için tasarımlar yapabilirsiniz. Ürünleriniz üzerine yaptığınız bu baskılar ürünlerinizin katma değerini yükseltecek, rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlayacaktır. Baskılı ürünlerinizi marketler, kuruyemişçiler gibi parekende noktaları üzerinden pazarlayabilirsiniz.

Gıda Yazıcısı

İmaj Kurabiye Food Printer İle Kurabiye Üzerine Baskı Alınıyor

İmaj Kurabiye Food Printer İle Çikolata Üzerine Baskı Alınıyor

İmaj Kurabiye Food Printer İle Lolipop Üzerine Baskı Alınıyor

Çalışma Saatlerimiz:

Pazartesi - Cuma 09:30 - 19:00
Cumartesi: 09:30 - 13:30
Pazar: kapalı

Bağlantı Bilgileri

bilgi@imajkurabiye.com

Telefonlarımız

Tel: 0216 706 02 25

No Code Website Builder