Logo Baskılı Marşmelovlar

Baskılı Marşmelov, logolu marşmelov, baskılı marshmallow, logolu marshmallow

Farklı birşeyler isteyenler için logolu marşmelovlar 
Şirket etkinliklerinde, fuarlarda ve toplantılarda tatlı bir etki bırakmak istiyorsanız marşmelovlarımız sizin için idealdir ve sizi diğer şirketlerden ayıracaktır. Orjinal bir şeyler arıyorsanız doğru yerdesiniz. Marşmelovların üzerinde firma logonuz, mesajınız veya grafik bulunabilir. Marşmelovlar hatırlanmak için en eğlenceli ve heyecan verici yollardan biridir.

Özellikle yabancı misafir ve müşterilerinizin çok hoşuna gideceğinden emin olabilirsiniz.
Tüm çocuklar ve ruhu genç olanlar marşmelovları çok eğlenceli buluyorlar.

  1. Sipariş - Siparişinizin büyüklüğüne bağlı olarak 3 ila 7 gün öncesinden siparişinizi vermelisiniz. Eğer İstanbul dışına gidecek ise kargo süreside buna eklenmelidir. Siparişler ön ödemelidir çünkü siparişleriniz size özeldir ve iptal etmeniz durumunda başka şekilde kullanımı veya satışı mümkün değildir.  
  2. Hazırlama - Marşmelovlarımızda Haribo marşmelovlar kullanmaktayız. Marşmelovlar beyaz ve açık pembe renktedir. Renkler beyaz ve pembe marşmelovlar üzerinde tam olarak görünmektedir. Hazırlanan marşmelovlar pembe ve beyaz karışık olarak gönderilmektedir.
  3. Paketleme - Marşmelovlar jealatin poşetlerle paketlenebilir. Kurdele ile bağlanır. Peketler tekli, ikili veya üçlü olarak hazırlanmaktadır. Hediyelik olarak çikolata kutuları ile paketlenmektedir.

Tüm Türkiye'ye Kargo ile Gönderilir

Kargolarınız, kurabiyelerinizin tazeliğini koruyacak ve kırılmalarını önleyecek şekilde paketlenir. Kurabiyelerinizi elinizde olmasını istediğiniz tarihten en az 3 gün önce sipariş etmelisiniz. 

Hediye Paketi

İsteğinize bağlı olarak siparişleriniz ücretsiz hediye paketi yapılır. Hediye paketiniz için istemiş olduğunuz mesajı sipariş aşamasında lütfen belirtiniz. 

Çalışma Saatlerimiz:

Pazartesi - Cuma 09:30 - 19:00
Cumartesi: 09:30 - 13:30
Pazar: kapalı

Bağlantı Bilgileri

bilgi@imajkurabiye.com

Telefonlarımız

Tel: 0216 706 02 25

Easiest Website Builder